چیزهایی که درباره جشن ترسناک «هالووین» نمی‌دانید!

هالووین تعطیلاتی است که هر ساله در تاریخ 31 اکتبر در کشورهای مختلف اروپا و آمریکا برگزار می شود. جشنواره ای که در آن کدو تنبل نقاشی می شود ، مردم لباس های ترسناکی به تن می کنند و یک موج شادی جالب در شهر برپا می کنند.

حتماً تصاویری از برنامه ها و مراسم هالووین را دیده اید. همانطور که در روزهای ابتدایی سال و ابتدای بهار برای خود لباس جدید می خریم ، مردم آن سوی دنیا و آخرین روز ماه اکتبر لباس جدید می خرند ، با این تفاوت که سعی می کنند تا حد ممکن ترسناک باشند . زشت تر و عجیب تر به نظر برسند. این موارد را احتمالاً درباره هالووین می دانستید. اما امروز می خواهیم درمورد حقایقی صحبت کنیم که تعداد کمی از مردم درباره هالووین می دانند! با ما همراه باشید تا چند واقعیت جالب درباره هالووین را به شما معرفی کنیم تا بتوانید این جشن ترسناک و وهم آور را بهتر درک کنید.

  1. از همان ابتدا از کدو تنبل برای ساخت فانوس هالووین استفاده می شد و دلیل آن این بود که کنده کاری روی کدو تنبل از حک کردن روی هر میوه یا هر چیز دیگری آسان تر بود.
  2. هزاران نفر در جهان وجود دارند که هراسی از هالووین دارند و از هالووین و جشن مردگان به شدت ترسیده اند. جالب است بدانید که هراس هالووین نوعی بیماری روانی است و بسیاری از مردم در سراسر جهان از آن رنج می برند!
  3. بزرگترین کدو تنبل موجود در جهان ، وزن کدو تنبل تقریبا 849 کیلوگرم است!
  4. هالووین بعد از کریسمس دومین عید بزرگ تجاری در جهان است و نقش مهمی در صنعت گردشگری کشورهای مختلف دارد و در این روز مبلغ زیادی توسط شرکت کنندگان هزینه می شود.
  1. کندی ذرت نام نوعی شیرینی است که عمدتا در هالووین خورده می شود. جالب است بدانید که مردم آمریکا آنقدر ذرت کندی را دوست دارند که سالانه حدود 9000 تن ذرت کندی خریداری می کنند!
  2. در هالووین ، یک سنت جالب به نام Trick Over Trit وجود دارد و بسیار شبیه قاشق است. این مراسم به گونه ای برگزار می شود که در شب هالووین کودکان به درب خانه می روند تا از همسایه ها شکلات و شیرینی تهیه کنند. جالب است بدانید که مارک محبوب شکلات هالووین Snickers است! در واقع ، بیشتر مردم در سراسر جهان برای هالووین کفش ورزشی می خرند!
  3. تخمین زده می شود که در سال 2012 ، حدود 8 میلیارد دلار در سراسر جهان برای جشن هالووین هزینه شده باشد! این مورد برای سالهای دیگر نیز صادق است و در واقع هر سال چنین هزینه ای ، شاید حتی بیشتر ، برای هالووین هزینه می شود.
  1. همانطور که می دانید ، همه در هالووین لباس خاصی می پوشند و این لباس بخشی از سنت هالووین است. اما جالب است بدانید که پوشیدن هر نوع لباس در هالووین مجاز نیست! به عنوان مثال ، در ایالت آباما در ایالات متحده ، پوشیدن لباس کشیش در هالووین و تظاهر به کشیش بودن برای هر فردی ممنوع است!
  2. در هالیوود قانون عجیبی درباره جشن هالووین وجود دارد که طبق آن اگر کسی برای جشن هالووین از برف استفاده کند ، 1000 دلار جریمه می شود!
  3. طبق افسانه ها ، اگر در هالووین عنکبوتی را ببینید ، در واقع روح یک عزیز را مشاهده می کنید که شما را تماشا می کند!

دیدگاهتان را بنویسید